מפעלי העמותה

עמותת 'רפואה שלמה' רואה שליחות עצומה במתן סיוע מלא לכל מי שנמצא במצב בריאותי מאתגר ונזקק להכוונה בכל תחומי הרפואה. הרב יוסי מרגלית העומד בראשה ואנשי העמותה, שותפים בהצלת חיים באמצעות מענה ייעוץ, ליווי ותמיכה רפואיים מקיפים ובנגישות וזמינות שאינן מבחינות בין יום ללילה. העמותה מלווה את החולים ומסייעת באיתור רופאים מקצועיים וטיפולים מורכבים המתאימים לטיפול בבעיה או במחלה הספציפית ממנה סובל כל מטופל. אנו מסייעים לחולים בכל מה שכרוך בהתמודדות עם הביורוקרטיה הרפואית, שנוטה להיות מסורבלת ולהכביד על המטופלים. אנו מנגישים מידע רפואי רב-ערך הנוגע למצבו הייחודי, ואנו עומדים לרשות הפונים באמצעות קישורים וחיבורים אסטרטגיים המצמצמים פערי המתנה ארוכים -שמשמעותם מתבטאת בחיי אדם- במהלכם ממתין החולה למידע, טיפול ואף לאבחון.
אם גם אתם או יקיריכם מצויים בתקופה רפואית קשה ואתם מעוניינים בליווי ובתמיכה הרפואית של 'רפואה שלמה'- אנחנו כאן בשבילכם. אתם מוזמנים לפנות למשרדי העמותה, להגיש בקשה לסיוע מיו"ר העמותה, הרב יוסי מרגלית, ולקבל מענה מציל חיים.

פרויקטים מובילים של 'רפואה שלמה':

ייעוץ וליווי רפואי

הרב יוסי מרגלית מגיש סיוע מקיף של ליווי, ייעוץ ותמיכה רפואיים לחולים הזקוקים לחוות דעת מומחים, המלצות לקישורים רפואיים-אסטרטגיים בארץ ובעולם ואיתור טיפולים ופרוצדורות רפואיים. ליצירת קשר ראשוני לסיוע ולשליחת מסמכים רפואיים-  03.8070666

תמיכה בזמן האשפוז ולאחריו

הרב יוסי מרגלית מלווה את המאושפזים ומציע תמיכה רפואית בזמן האשפוז בכל הנוגע למסמכים, בירוקרטיה, מעבר מבית חולים אחד לאחר, כמו גם ליווי ומעקב אחר ביצוע המלצות מכתב השחרור.
בנוסף, צוות המתנדבים של העמותה נכון לסייע לחולים במחלקות, לשנע עבורם מסמכים ממעבדות ברחבי הארץ, התמצאות במקום וחיבור לשירותים השונים.
לבקשת סיוע-03.8070666

נוכחות בישיבות צוות רפואיות

כחלק מהיעוץ והתמיכה של הרב מרגלית, הוא מלווה את החולים מול הצוות הרפואי ונוכח יחד איתם בישיבות צוות, המלצות וקבלת החלטות בנוגע להסכמות עבור ניתוחים ופרוצדורות שונות. לקבלת ליווי ותמיכה רפואיים בבתי החולים- 03.8070666

קישורים רפואיים בארץ ובעולם

באמצעות הידע הרפואי רחב היריעה של הרב מרגלית ובהמשך ישיר להכרת השטח בכל בתי החולים בארץ, הרבמרגלית מעניק חיבורים רפואיים-אסטרטגיים בין החולים לרופאים, בין רופאים במחלקות שונות ואף בין צוותים מהארץ לצוות בחו"ל בסיטואציות הנדרשות. חיבורים אלו מתבטאים בניהול הקשר הרפואי בין כל הגורמים, המצאת המסמכים הדרושים, ביצוע התהליכים הבירוקרטים וקישורים נוספים.להגשת בקשה לסיוע וייעוץ מקיף- 03.8070666
לבקשת סיוע-03.8070666

הנגשת מידע מציל חיים

העמותה מציידת את הפונים במידע רפואי ממוקד, עדכני ורב ערך, שללא הכוונה זו היו החולים מתקשים למפותו ממצולות אוקיינוס המידע העצום, החסר והבלתי אמין ברובו, הפזור ברשת.
לקבלת סיוע בהנגשת מידע רפואי- 03.8070666

ימי ייעוץ חינם

'רפואה שלמה' מערך רחב היקף הפועל מזה מספר שנים, אשר מפיק ימי ייעוץ מוכוונים בשלל נושאים רפואיים בשיתוף פעולה עם גורמי רפואה בכירים.
ימים אלו פותחים לקהל הרחב אפשרות להגיע לקליניקות הזמניות הללו ולהתייעץ עם רופאים מומחים ובעלי שם. כידוע, פניה לרופאים מובילים ולקליניקות
פרטיות כרוכה בעלויות גבוהות ולרוב גם בהמתנות ארוכות אשר עלולות לעלות בחיי אדם.
למידע אודות מועד ומיקום יום הייעוץ הקרוב- 03.8070666

אירועי התנדבות במחלקות

'רפואה שלמה' הפיקה במהלך שנות פעילותה אינספור ביקורי עידוד של זמרים, מנגנים וליצנים רפואיים, כמו גם ימים מרוכזים של חלוקת חבילות משמחות לקראת החגים- במחלקות שלכאורה
נחשבות 'נשכחות' בבתי החולים הפריפריאליים בארץ. העמותה מגייסת חסויות וכספים למארזים, ודואגת לשינוע מערך מתנדבים במחלקות השונות.

הטסות בינלאומיות

הרב מרגלית ליווה עד כה חולים רבים שנדרשו להטסות לצורך טיפולים או ניתוחים מורכבים בהם ניהל וסגר את כל הפינות מול בתי החולים ביעד הטיסה ולאלמנטים הרפואיים הכרוכים בנוכחות צוותי רפואה בטיסה עצמה
עם חולים המצויים בסכנת חיים. הרב יוסי מרגלית מסייע במערך זה לאנשים שאין ברשותם ביטוחים ומשאבים מתאימים.לבקשת סיוע וליויי בהטסות בינלאומיות- 03.8070666

עמותת 'רפואה שלמה' מודה מקרב לב לכל מערך ההתנדבות, אלו עושים כמיטב יכולתם על מנת לסייע לחולים ולבני משפחותיהם, לתמוך בהם וללוות אותם בתקופות הלא פשוטות שהם עוברים. המתנדבים והמתנדבות שלנו עושים ימים כלילות כדי לעזור, לכוון ולשמח אנשים הזקוקים להם. עם זאת, לאור הפניות הרבות שאנחנו מקבלים מחולים המבקשים סיוע, דלתנו תמיד פתוחה למתנדבים נוספים.
אם גם אתם מעוניינים להקדיש מזמנכם למען האחר, לחוש תחושת שליחות וסיפוק נוכח העזרה לזולת ולעשות כמיטב יכולתכם על מנת לשמח עוד נפש בישראל, מקומכם איתנו.

אנו מחפשים מתנדבים ומתנדבות מסורים, אחראיים ומקצועיים, שיצטרפו לצוות המתנדבים המופלא שלנו ויעזרו לנו לעזור למאות החולים הפונים אלינו בכל חודש. במסגרת ההתנדבות תעזרו לספק לחולים מידע רפואי, לסייע להם באיתור רופאים מקצועיים, ללוות אותם במהלך התקופה הקשה ולתמוך בהם נפשית.
אם אתם חושבים שאתם מתאימים ואתם רוצים לשנות את חייכם ואת חייהם של אנשים הזקוקים לכם, השאירו את הפרטים שלכם בטופס ההתנדבות המופיע מטה ואנחנו נחזור אליכם בהקדם.

טופס התנדבות